Par mums

IMG_2187

Ventspils šosejas malā netālu no Talsiem atrodas Vecās Ūdensdzirnavas. Pieredzējušas abus karus, juku laikus un bijušas par klusiem lieciniekiem daudziem likteņiem un dzīvesstāstiem, tās siltās vasaras dienās joprojām uzsmaida mīlniekiem, kas ierodas šeit atzīmēt savu kāzu dienu. Kad Ūdensdzirnavas ieguva jaunus un patstāvīgus saimniekus, tās piedzīvoja arī jaunas vizuālās pārmaiņas. No pelēkas, aizmirstas ēkas, tās kļuva par tuvi un tāli iecienītu atpūtas vietu ar sakoptu Dzirnavu dīķi, lielu, plašu akmens terasi ar skatu uz lielajām slūžām.

Paši mīlētājiem ūdenskrituma pakājē uz pussalas tika iekārtota romantiska lapenīte, kur slepeni satikties karstās vasaras dienās vai gluži pretēji – sapulcināt savus radus un draugus par lieciniekiem kāzu brīdim, kad viens otram tiek teikts mūžīgais „Jā!”.

Omēr bija arī lietas, kurās mitinājās vecie dzirnavnieku stāsti un senatnes liecības – tās bija jāsaglabā. Vecās mūra sienas, joprojām stāstot par sendienām, dzīvo tālāk mūsdienīgajā interjerā. Ja izvēlēsieties te pārnakšņot, ieklausieties – iespējams saklausīsiet senu vakara pasaku.

Ai Jūs zināt, kas ir Manteļskurstenis. Tas ir skurstenis, kurā var ieiet iekšā gan pats, gan viesi un, piemēram, uzcept sev un kāzu ciemiņiem brokastis. Un Ūdensdzirnavās tas ir lielākais visā Kurzemē un arī Latvijā! Un joprojām tajā iespējams pagatavot kādu gardumu. K ad satumst, Ūdensdzirnavās kļūst īpaši romantiski – iedegtās gaismas rotaļājas lielajā ūdenskritumā, apvienojot gaismu spēles ar ūdens čaloņu.

Ja arī Jūs esat pārdomās, kur tieši svinēt savu kāzu dienu, atbrauciet ciemos uz Ūdensdzirnavām. Tas nav tāli – nepilnus 100km no Rīgas pašā Viduskurzemes sirdī.

Pēc gardas maltītes mūsu krodziņā un pastaigas gar Dzirnavu ezera krastu arī Jūs sajutīsiet to īpašo senatnes un romantisma noskaņu, kas plūst no lielajiem laukakmeņiem, šūpojas veco koku zaros vai smejas pretī no ūdenskrituma.

Iespējams, šī ir tieši Jūsu kāzu vieta!

Uz tikšanos Ūdensdzirnavās!

IMG_2187

Sazinies Ar Mums

  • 29172252 / 29940066
  • udens_dzirnavas@inbox.lv
  • Ūdensdzirnavas, Strazde, Strazdes pagasts, LV-3291
  • 4P8H+5Q Strazde, Strazdes pagasts
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin